#1 2008-02-21 01:45:10

Chudy

Nowy użytkownik

4912083
Skąd: Gogołowice
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Szczepowy Patrol Wędrowniczy "Watra"

Może nie których dziwi, że umieszczam właśnie tutaj swój pierwszy wątek, ale to odpowiedni  moment i miejsce aby o tym Wam, szanowni Wawrowiczanie powiedzieć.
Jak wam wiadomo technika która została zaprezentowana przez waszą drużynę w hufcu czyli ASG staje się coraz bardziej popularna. Jest doskonałym uzupełnieniem do harcerstwa, my harcerze II Szczepu im. Janusza Korczaka mamy przecież ogromny sentyment do walki. Jesteśmy wychowywani w duchu patriotycznym, drużyny szczepu mają swoich powstańczych bohaterów. Doskonale jak sądze zdajecie sobie z tego sprawę. Mundury harcerskie dla ludzi nie związanych z ZHP to potocznie zwane moracze tudzież plamiaki etc. Zasadniczo tylko my harcerze nosimy takie umundurowanie z własnego wyboru. Niegdyś nasza organizacja była komórką szkolącą ciemiężoną młodzież polską do walki przeciw zaborcom naszej ukochanej ojczyzny. Od zawsze polskim chłopcom towarzyszyła fascynacja militariami.
Jak tak sobie myśle, to może warto by było utworzyć w naszym szczepie coś na kształt patrolu ASG. Skoro III Szczep jest dobry w linach to My możemy też mieć swoją umiejętną SIŁę. ASG wśród nas jak już wcześniej powiedziałem zyskuje coraz większą popularność. Już na dzień dzisiejszy opróćz waszej drużyny także Alek, Meksyk 2 oraz mam nadzieję moja drużyna zaangażuje się do tego chwalebnego zajęcia. Tutaj pragnę złożyć pewną propozycję.
Mianowicie chodzi mi o to aby w patrolu wędrowniczym można by założyć grupę zadaniową ASG. Wiem, wiem co powiecie..znów ten Chudy chce się szarogęsić, ale ja wam na to odpowiem, że wcale przynależność do SPW mocno nie zobowiązuje. A pomyślcie sobie w ten sposób: Gdyby tak solidną grupę ASG stworzyć wykorzystując to co mamy już w ZHP, czyli stopnie itd. i gromić inne grupy ASG, nawet te niezrzeszone!

Czym miałaby by być grupa zadaniowa ASG?
Była by to grupa zajmująca się ściśle ASG. Wyposażenie ASG, szukanie sponsoringu, łąćzenie praktyk harcerskich, tworzenie nowych hierarchii. Opracowywanie taktyk, zakładanie grup uderzeniowych np. na podstawie istniejących w drużynach zastępów. Pzede wszystkim unifikacja ekipy(naszywki np.), po pewnym czasie zapewne grupa uzyskała by miano elitarnej jednostki. Jedyne co trzeba zrobić, to przygotować to wszystko z głową. Grupa mogła by się zajmować organizacją militarnych biwaków, rekonstrukcji historycznych, konkurowaniem z innymi grupami ASG. To by była taka doceniona grupa w naszym hufcu z którą należało by się liczyć, hydra z pięcioma karabinami Proszę o riposty, co uważają na ten temat Wawrowiczanie.
Jeszcze raz podkreślam, że istnienie grupy w ramach SPW "Watra" nie obligowało by was do wypełniania ogólnych zadań należących do SPW lecz ściśle związanych z tym czym się zajmujecie. Nie dawało by to mi specjalnych uprawnień wobec was. Mógłbym występować jedynie w roli mentora-przedstawiciela SPW "Watra".

Offline

 

#2 2008-02-21 08:24:38

Niech bedzie Hary

Władca forum(drżyjcie HAHAHA)

status 5400879
6306846
Skąd: się biorą dzieci neo?
Zarejestrowany: 2007-11-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: Szczepowy Patrol Wędrowniczy "Watra"

Hmm a czemuż to piszesz tylko o 5 karabinach?


Oto Ernest Pismak. Twórca dowcipów.
Za chwilę napisze najzabawniejszy dowcip świata i w konsekwencji umrze ze śmiechu.

- Wenn ist das Nunstuck git und slotermeyer?
- Ja, Beiherhund das Oder die Flipperwald gersput!

Dowcip okazał się zabójczy. Nikt nie mógł go przeczytać i przeżyć.

Offline

 

#3 2008-02-21 23:15:26

slayer16

Moderator

Zarejestrowany: 2007-11-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Szczepowy Patrol Wędrowniczy "Watra"

Jak mój CHUDY przyjacielu raczej zauważyłeś w Miliczu istnieje już drużyna ASG zwie się ona "ASG Team-Milicz" mamy nawet własne no prawie własne logo działa to ona od wakacji zeszłego roku Podstawowy squad liczy 5 osób mianowicie
Snajper/Pionier ASG Milicz Łukasz Wołkowski, Snajper Michał Przybylski, Snajper Robert Masłowski
Szturmowiec Wojtek Szarek, Szturmowiec Patryk Wołkowski Saper Piotr Szarek i mam nadzieje że squad się powiększy
LAMERY KUPOWAĆ BROŃ A NIE JAKIEŚ GITARY CZY COŚ TAM !!!!!!(byle nie snajperki za dużo nas hehe jakieś szturmówki po 400 fps) czekam na zgłoszenia ASG pod NR. TEL. 512177892 NR. GG 3864335 lub email - HALO1691@wp.pl Zapraszam

Offline

 

#4 2008-02-22 12:33:11

Chudy

Nowy użytkownik

4912083
Skąd: Gogołowice
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Szczepowy Patrol Wędrowniczy "Watra"

Przeczytaj jeszcze raz uważnie mojego posta, jako taka nieformalna ekipa nie załatwicie sobie kasy za free chodźby, a w harcerstwie nikt takiej grupy nie będzie postrzegał.

Ostatnio edytowany przez Chudy (2008-02-22 12:39:52)

Offline

 
...:::ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM: UŻYWAJCIE FIREFOXA 2 A WASZE POSTY BĘDĄ POZBAWIONE BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH I LITERÓWEK!:::...
...:::ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM: LOGUJCIE SIĘ NA SWOJE KONTA, A BĘDZIE WIADOMO KTO JUŻ ODWIEDZA FORUM! :):::...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.httf.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl